Modernizace škol

Modernizace škol zřizovaných Středočeským krajem

Základní škola a Praktická škola, Kutná Hora byla zapojena do projektu Středočeského kraje „Modernizace škol zřizovaných Středočeským krajem“, který byl financován grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu Evropského prostoru (EHP).

Cílem projektu bylo zkvalitnění podmínek vzdělávání ve školách prostřednictvím jejich modernizace multimediální didaktickou technikou a využívání znalostí a dovedností učitelů, které získali dalším vzděláváním v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Do projektu bylo zapojeno 90 škol zřizovaných Středočeským krajem (54 středních škol a 36 základních škol), z nichž každá získala multimediální didaktickou techniku (interaktivní tabuli včetně ozvučení, počítač včetně softwaru, data-video projektor, digitální vizualizér, videorekordér) a uzamykatelnou skříňku na techniku do jedné „nepočítačové“ učebny.

V rámci projektu bylo proškoleno 1 072 osob v obsluze multimediální didaktické techniky a uspořádáno jednodenní setkání zástupců modernizovaných škol k výměně zkušeností s využíváním této techniky ve výuce.

Celkový rozpočet projektu činil 402 522 EUR, z toho 85 % (tj. 342 144 EUR) bylo pokryto grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a 15 % (tj. 60 378 EUR) z povinné finanční spoluúčasti Středočeského kraje.

Zveřejněno: 28.9.2022
Změna ve výuce- pátek 30.9.

V pátek 30. 9. bude výuka do 11.40. Platí pro celou školu.

Zveřejněno: 20.9.2022
Změna ve výuce- pátek 23. 9.

V pátek 23. 9. bude výuka do 11.40. Platí pro celou školu.

Zveřejněno: 14.9.2022
Podzimní cvičení v přírodě

V pátek bude mít celá škola cvičení v přírodě.

Dnes je 5. října 2022
a svátek má Eliška.