Praktická škola

1.září 2020  |   O škole  |

Žák praktické školy si doplní a rozšíří všeobecné vzdělání dosažené v průběhu povinné školní docházky a osvojí si znalosti a manuální dovednosti potřebné k výkonu jednoduchých činností a získá tak perspektivní možnost uplatnění se v různých oblastech praktického života.

Praktická škola dvouletá
78-62-C/02

I. ročník:

II. ročník:

Kapacita: 20 studentů
Kategorie a názvy vyučovacích předmětů: Český jazyk a literatura, Anglický jazyk, Matematika, Informatika, Základy společenských věd, Základy přírodních věd, Estetická výchova, Výchova ke zdraví, Tělesná výchova, Rodinná výchova, Výživa a příprava pokrmů, Praktické činnosti.

Praktická škola jednoletá
78-62-C/01

Kapacita: 10 studentů
Kategorie a názvy vyučovacích předmětů: Český jazyk a literatura, Matematika, Informatika, Základy společenských věd, Estetická výchova, Výchova ke zdraví, Tělesná výchova, Rodinná výchova, Výživa a příprava pokrmů, Praktické činnosti.

Další vyučující: Mgr. Pavel Vaško, Mgr. Zuzana Bulandrová

Asistentky pedagoga pro žáky se zdravotním postižením: Dagmar Mikulová, Jana Hourová

Zveřejněno: 28.9.2022
Změna ve výuce- pátek 30.9.

V pátek 30. 9. bude výuka do 11.40. Platí pro celou školu.

Zveřejněno: 20.9.2022
Změna ve výuce- pátek 23. 9.

V pátek 23. 9. bude výuka do 11.40. Platí pro celou školu.

Zveřejněno: 14.9.2022
Podzimní cvičení v přírodě

V pátek bude mít celá škola cvičení v přírodě.

Dnes je 5. října 2022
a svátek má Eliška.