Úvod » Soutěž o nejlepší svíčkovou
Osmáci a deváťáci pořádali pro svoje maminky v sobotu 23. března Soutěž o nejlepší svíčkovou.
Maminky přinesly z domova uvařenou svíčkovou a pětičlenná porota hodnotila předložené vzorky. Maminky se opravdu snažily. Cílem bylo užít si den ve škole společně s rodiči a propojit romskou a českou komunitu, což se velmi povedlo.
Jaroslava Lázničková
Dne 26. 6. v pátek bude družina do 12.00. Oběd je možný.
Vážení rodiče, ředitelka školy vyhlašuje na 7. 5. ředitelské volno z důvodu provádění pravidelných revizí k zajištění bezpečného provozu.
V pátek 26. 9. proběhne CVIČENÍ V PŘÍRODĚ.
Dnes je 23. června 2026
a svátek má Zdeňka.