Hravé dopoledne v DDM Dominik

Úterní dopoledne jsme strávili na hřišti DDM. Zahráli jsme si minigolf, kroket, a další venkovní hry, někteří z nás vyzkoušeli dokonce jízdu na kole na zdejším dopravním hřišti.
Díky DDM Dominik za poskytnutí zázemí a za zapůjčení her.
My z PrŠ

Rubriky: Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hravé dopoledne v DDM Dominik

Praktická škola na výletě

V pondělí 25.6. jsme vyrazili na poslední výlet v tomto školním roce. Na výletování jsme si vybrali Poděbrady. Cestovali jsme vlakem, užívali si krásného počasí, procházeli jsme se po lázeňské kolonádě, mlsali zmrzlinu a…..nakonec jsme byli pozváni do hotelu Golfi, který vlastní rodiče našeho spolužáka Dominika. Moc děkujeme za milé přivítání i luxusní oběd!
My z PrŠ

Rubriky: Výlety, exkurze | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Praktická škola na výletě

Závěrečné zkoušky žáků II. ročníku PrŠ

Ve dnech 19. a 20. 6. proběhly v naší třídě závěrečné zkoušky. Jakub i Míša, kteří tento rok končili, u zkoušek uspěli. Gratulujeme!
My z PrŠ

Rubriky: Informace pro rodiče, Výuka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Závěrečné zkoušky žáků II. ročníku PrŠ

Návstěva v Majáku – II.třída

Ve čtvrtek 13.6. jsme v tomto školním roce naposledy navštívili centrum Máják, které sídlí nedaleko naší školy a poskytuje mnoho služeb a programů pro děti různého věku.
Tentokrát jsme měli program velice pestrý, i když pro nás nebyla připravená výtvarná dílna jako obvykle, ale plno soutěží a her. Vyluštili jsme prázdninovou křížovku, stříleli jsme z luku, házeli na cíl, vyzkoušeli si stroje v posilovně nebo si zazpívali v hudebně. Kdo chtěl, mohl si nechat namalovat něco pěkného na obličej. Moc děkujeme pracovníkům Majáku za skvělou spolupráci – jmenovitě Petru Seidlovi, Miloši Janouškovi, Martině Janíkové a Denise Vávrové. Děti si všechny programy náramně užily!!!
Helena Musilová

 

Rubriky: Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návstěva v Majáku – II.třída

Kolínské Hry pro radost

Již tradičně jsme se s dětmi zúčastnili akce, kterou připravuje ZŠ a MŠ Kolín. Na letních Hrách pro radost jsme potkali mnoho kamarádů, vyzkoušeli si zajímavé sportovní aktivity a nakonec jsme za své výkony obdrželi cenné medaile. Jeden z našich žáků-Jakub Zajíc- dokonce vyhrál 1. místo ve skoku do dálky.
Klára Viznerová

 

Rubriky: Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kolínské Hry pro radost

Výuka v posledním školním týdnu

Od pondělí do čtvrtka bude výuka pro všechny žáky naší školy do 11.40.

Rubriky: Informace pro rodiče | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výuka v posledním školním týdnu

Závěrečný školní parlament

Školní parlament ukončil posledním zasedáním činnost v letošním školním roce. Děkujeme a v září na viděnou!
Ilona Růžičková Lhotová

 

Rubriky: Informace pro rodiče, Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Závěrečný školní parlament

Školní družina na bowlingu

Dne 17. 6. 2019 se konal tradiční bowlingový turnaj pro děti navštěvující školní družinu.
Jana Andrlová

 

Rubriky: Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Školní družina na bowlingu

Projektový den „My Evropané“ v 8. třídě

Projektový den MY EVROPANÉ proběhl v 8. třídě na téma Francie a Velká Británie. Pozornost jsme věnovali místním tradicím, památkám a výrobkům. Seznámili jsme se i s pojmem BREXIT.
Radana Paštěková

 

Rubriky: Školní projekty | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Projektový den „My Evropané“ v 8. třídě

Cvičení v přírodě- II., VI. třída

V pátek 7.6. jsme měli cvičení v přírodě. Po nácviku evakuace jsme se od školy vydali k zimnímu stadionu a dále po označkované trase. Cestou jsme plnili různé úkoly. Na konci na nás čekalo hledání pokladu. I když jsme málem zabloudili, přecejen jsme došli k cíli a poklad jsme našli. Naučili jsme se, jak se máme chovat v přírodě, jak se neztratit, když jdeme podle turistických značek, zahráli jsme si několik her a dopoledne nám v příjemném počasí pěkně uteklo. Děkujeme chlapcům z 6. třídy, že nám společně s paní asistentkou Dianou nachystali tak pěknou orientační stezku.
Helena Musilová

Rubriky: Školní akce, soutěže, Výuka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cvičení v přírodě- II., VI. třída