Výuka v posledním týdnu školního roku 2017/2018

Pondělí (25.6.)- výuka podle rozvrhu hodin
Úterý (26.6.)- dopolední výuka podle rozvrhu hodin, bez odpoledního vyučování
Středa (27.6.)- výuka do 11.40
Čtvrtek (28.6.)- výuka do 11.40
Pátek (29.6.)- předání vysvědčení za 2. pololetí

 

Rubriky: Informace pro rodiče | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výuka v posledním týdnu školního roku 2017/2018

Letní hry pro radost v Kolíně

Po roce jsme opět přijali pozvání na úžasnou sportovní akci do Kolína. Na Hry pro radost se vždycky těšíme, a ani tentokrát to nebylo jinak. Moc jsme si celý den užili.
Klára Viznerová

 

Rubriky: Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Letní hry pro radost v Kolíně

Přípravná třída ve školním roce 2017-18

V letošním školním roce navštěvovalo přípravnou třídu 11 žáčků, z toho 2 chlapci a 9 děvčat. Děti poznaly plno kamarádů, získaly mnoho potřebných vědomostí, naučily se novým dovednostem, které jim budou ku prospěchu v průběhu zahájení povinné školní docházky, až nastoupí do 1. třídy. Téměř všechny děti z naší třídy pravidelně zpívaly a tančily v hudebně pohybovém kroužku, kde si osvojily plno pěkných písniček a prožily mnoho hezkých zážitků. 2 děti využily možnost pracovat v keramickém kroužku a domů si tak odnesly vlastní výrobky, které jim budou připomínat dobu v přípravné třídě. Na závěr letošního školního roku jsme se rozhodly, že s dětmi zajdeme na náměstí pod podloubí, kde si zazpíváme několik nejoblíbenějších písniček za doprovodu klavíru. Děti se tolik snažily!!! A tak se nám podařilo vykouzlit úsměvy na tvářích kolemjdoucích. Zvykly jsme si na sebe a bude se nám stýskat. Náš školní rok nám připomene plno fotek, které jsme si během tohoto roku pořídily.
Monika Vokounová

 

Rubriky: Kroužky, Školní akce, soutěže, Školní projekty, Výuka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přípravná třída ve školním roce 2017-18

Jak šel rok – projektový den v PrŠ

Rubriky: Školní projekty | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak šel rok – projektový den v PrŠ

Pracovní činnosti – Jak šel rok….

V rámci pracovních činností si děvčata z druhého stupně vyzkoušela práci s nejrůznějšími materiály.
Světlana Vňuková

 

Rubriky: Školní projekty, Výuka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pracovní činnosti – Jak šel rok….

Turnaj v kuželkách – v PrŠ

Jednou z našich každoročních akcí na konci školního roku je turnaj v kuželkách. Tento rok tomu nebylo jinak a velmi se vydařil.
Všichni se moc snažili a byli po právu oceněni.
My všichni z PrŠ

 

Rubriky: Školní akce, soutěže | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Turnaj v kuželkách – v PrŠ

Jak šel rok v naší škole – výtvarný kroužek

Ve druhém pololetí jsme na výtvarném kroužku tvořili podle ročních období. V průběhu zimy jsme si vyrobili papírové svetříky a kulichy, na jaře jsme okna chodeb vyzdobili sněženkami, zajíčky a kuřátky a nakonec jsme vytvořili čarodějnici. Naposledy jsme tvořili papírové letní květiny a konvičky z filcu. Poslední kroužek proběhl ve středu 13.6. Děkujeme všem žákům, kteří na výtvarný kroužek chodili. Byli moc šikovní!!!!
Eva Muziková a Helena Musilová

 

Rubriky: Kroužky, Školní projekty, Výuka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak šel rok v naší škole – výtvarný kroužek

Výlet na rozhlednu Vysoká

Žáci 3. a 4. třídy se vypravili poznávat okolí Kutné Hory. Cílem cesty byla rozhledna Vysoká s výhledem na Kutnou Horu, Čáslav a Kolín.
Vlasta Králová, Helena Musilová

 

Rubriky: Výlety, exkurze | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výlet na rozhlednu Vysoká

Hodnocení tvorby ve výtvarné výchově (4.třída)

Začal nám projekt Jak šel rok v naší škole, takže je čas je ohlédnout, co vše jsme zvládli, co nám dobře šlo a je fajn, že se můžeme potěšit výsledky své práce. Žáci a žákyně si roztřídili své výkresy za celý školní rok a vybrali ty, které se jim podle jejich názoru nejvíce povedly. Podívejte se s námi.
Helena Musilová

 

Rubriky: Školní projekty, Výstavy, Výuka | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hodnocení tvorby ve výtvarné výchově (4.třída)

Výšlap na rozhlednu

Vydali jsme se na kaňkovskou rozhlednu. Po zdolání kopce jsme se zaslouženě odměnili.
My z PrŠ

 

Rubriky: Výlety, exkurze | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výšlap na rozhlednu