Přípravná třída ve školním roce 2017-18

V letošním školním roce navštěvovalo přípravnou třídu 11 žáčků, z toho 2 chlapci a 9 děvčat. Děti poznaly plno kamarádů, získaly mnoho potřebných vědomostí, naučily se novým dovednostem, které jim budou ku prospěchu v průběhu zahájení povinné školní docházky, až nastoupí do 1. třídy. Téměř všechny děti z naší třídy pravidelně zpívaly a tančily v hudebně pohybovém kroužku, kde si osvojily plno pěkných písniček a prožily mnoho hezkých zážitků. 2 děti využily možnost pracovat v keramickém kroužku a domů si tak odnesly vlastní výrobky, které jim budou připomínat dobu v přípravné třídě. Na závěr letošního školního roku jsme se rozhodly, že s dětmi zajdeme na náměstí pod podloubí, kde si zazpíváme několik nejoblíbenějších písniček za doprovodu klavíru. Děti se tolik snažily!!! A tak se nám podařilo vykouzlit úsměvy na tvářích kolemjdoucích. Zvykly jsme si na sebe a bude se nám stýskat. Náš školní rok nám připomene plno fotek, které jsme si během tohoto roku pořídily.
Monika Vokounová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kroužky, Školní akce, soutěže, Školní projekty, Výuka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.