Přípravná třída ve školním roce 2015/2016

V září letošního školního roku nastoupilo do přípravné třídy ZŠ a PrŠ, Kutná Hora 14 žáků, z toho 6 chlapců a 8 děvčat. 7 žáků pokračuje v předškolním vzdělávání a výchově z předešlého školního roku, a to z důvodu přirozeného školního odkladu či uděleného OŠD od příslušného poradenského zařízení. Všechny děti se výborně adaptovaly na pravidelnou školní docházku a ze všech sil, nejen samotných předškoláků, ale také třídní učitelky a asistentky pedagoga, se připravují na úspěšné zahájení povinné školní docházky. V tomto školním roce jim byly nabídnuty dvě vyučovací hodiny navíc. Zdravotní tělesná výchova a logopedická prevence, kterých se nakonec zúčastňují všechny děti z přípravného ročníku. Ti, kteří rádi zpívají, a to i se staršími kamarády z první a druhé třídy, navštěvují hodiny společného zpívání a hry na zobcovou sopránovou flétnu v zájmovém kroužku „Veselé zpívání a zdravé pískání“. V prosinci se budeme těšit na tři nové žáčky, kteří dovrší koncem listopadu pěti let a rozšíří řady těch nejmladších na naší škole.

Mgr. Vokounová Monika (třídní učitelka)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Informace pro rodiče, Kroužky, Výuka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.