Školní výuka s využitím tabletů (III., IV. třída)

V letošním školním roce jsme získali z dotačního programu MŠMT Šablony II finance na pořízení 10 tabletů pro školní výuku. V průběhu téměř celého roku probíhalo ve III. a IV. třídě ověřování. Pracovali jsme s různými aplikacemi nejčastěji v hodinách ČJ, M, AJ, HV a VV. Práce s tablety žáky moc bavila, získali mnoho užitečných dovedností. Na závěr školního roku jsme se vydali na procházku Kutnou Horou, abychom si pomocí tabletů vyfografovali nejznámější památky a následně zpracovali tématické album. Jak se nám pracovalo, zjistíte z krátké fotoreportáže. Věříme, že tato zkušenost bude děti motivovat k pořizování a zpracování fotografií z prázdninových výletů.

Helena Musilová, Vlasta Králová

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Výuka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.