Návstěva v Majáku – II.třída

Ve čtvrtek 13.6. jsme v tomto školním roce naposledy navštívili centrum Máják, které sídlí nedaleko naší školy a poskytuje mnoho služeb a programů pro děti různého věku.
Tentokrát jsme měli program velice pestrý, i když pro nás nebyla připravená výtvarná dílna jako obvykle, ale plno soutěží a her. Vyluštili jsme prázdninovou křížovku, stříleli jsme z luku, házeli na cíl, vyzkoušeli si stroje v posilovně nebo si zazpívali v hudebně. Kdo chtěl, mohl si nechat namalovat něco pěkného na obličej. Moc děkujeme pracovníkům Majáku za skvělou spolupráci – jmenovitě Petru Seidlovi, Miloši Janouškovi, Martině Janíkové a Denise Vávrové. Děti si všechny programy náramně užily!!!
Helena Musilová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní akce, soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.