Vánoční prodejní stánek
Zveme všechny rodiče na tradiční ZPÍVÁNÍ NA SCHODECH, které proběhne poslední den školy - v pátek 19. 12. Těšíme se Vás v 10.00.
.jpg)
Zveme všechny rodiče na tradiční ZPÍVÁNÍ NA SCHODECH, které proběhne poslední den školy - v pátek 19. 12. Těšíme se Vás v 10.00.
.jpg)
Vánoce na talíři je název vánoční výstavy na Hrádku, kterou jsme navštívili ve čtvrtek, 18. 12. Lovili jsme ryby, očichávali perník, skládali rozporcované prasátko, pletli vánočky a také jsme se mnoho zajímavého dozvěděli. Na závěr jsme si vyrobili skleněnou ozdobičku na stromeček. Bylo to moc hezké!
My všichni z PrŠ
Tento čas máme moc rádi a snažíme si ho udělat vždy co nejpříjemnější. Letos jsme stihli mnoho aktivit, které k advetní době rozhodně patří....učit se, vyrábět, péct, zdobit, navštěvovat výstavy, divadelní představení i kino s pohádkou, a nemohla chybět ani tradiční "štědrovečerní hostina" a nadělování u stromečku.
My všichni z PrŠ
V čase adventu jsme navštívili Tylovo divadlo, kde se odehrálo představení Byla cesta, byla ušlapaná. Vyprávění o malém dítku, které se narodilo v Betlémě, v chlévě a na seně. A obklopeno muzikanty a komedianty. Hravé představení českobudějovického divadla Studna přináší variaci známého příběhu o narození Ježíška, doplněné řadou koled a vánočních písniček. A to vše rámováno kouzelným cirkusovým prostředím. Představení se nám moc líbilo a vánočně nás naladilo.
My všichni z PrŠ
Celkem článků: 558
V pátek 26. 9. proběhne CVIČENÍ V PŘÍRODĚ.
Dnes je 19. prosince 2025
a svátek má Ester.